Різдвяне привітання пароха о. ліц. Михайла Федоріва. 2015 р.Б.

PDFДрукe-mail

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ
пароха о. ліц. Михайла Федоріва


Сьогодні народився нам

у місті Давидовім Спаситель,

він же Христос Господь (Лк. 2, 11)


Дорогі у Христі! Знову завітав до нас із небесних висот невмирущий дух Різдва Ісуса Христа, свято кожної християнської душі. Наш божественний Спаситель поглядом новонародженого Дитятка запрошує до Себе, до вбогої стаєнки, звідки перед Ним розпочнеться великий шлях. Божий Син ступив містично на цей світ, принісши зі Собою безцінний скарб спасіння. Різдвяна мить спонукає до вищих ідей, роздумів про світле і проганяє морок гріховного зла.

У 2014 році перед українським народом постали не легкі випробування: Революція гідності, Небесна Сотня, анексія Криму. В ці дні над нами нависла ще більша небезпека, війна на Сході України. Але наш народ вистояв Майдан, згуртувався, як єдина родина, і вірю, що прийде день перемоги добра над злом, світла над темрявою і запанує мир у нашій державі. Тож нехай новонароджений Христос, за заступництвом Пресвятої Богородиці, наповнить в ці Різдвяні Свята та в Новому 2015 році Ваші серця своїми щедрими ласками. Нехай Різдвяна коляда лунає на весь світ і звеселить весь наш боголюбивий український народ. Бажаю, щоб прийдешній рік був для нас щасливішим, ніж попередній.

Любові, миру, свободи, радості бажаю всім Вам. У цей світлий і радісний день славімо новонародженого Ісуса нашою прабатьківською колядою. Нехай вона сьогодні усуне з наших сердець усякий страх і смуток. Зустрічаймо сьогодні Предвічного Бога відкритим серцем і сповняймося Його небесною благодаттю, радістю та миром. Любіть своїх рідних і друзів, шануйте і даруйте тепло всім, хто поруч з нами. Пам’ятаймо про це і будьмо добрими, терплячими, чуйними один до одного. Нехай ця різдвяна радість супроводжує Вас у щоденному житті, дарує незламну силу духу, підбадьорить і скріпить Вас у Вашій щоденній праці та молитві, дарує єдність і злагоду в нашій громаді. Нехай різдвяна зірка, що колись привела мудреців до вертепу, де спочивав Цар віків, освітить нам дорогу до нашого гідного і світлого майбутнього.

Усіх з Новим 2015 Роком і Різдвом Христовим!

Христос народився!      Славімо його!