Великоднє привітання 2017 р. Б.

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 19:00 Написав о. ліц. Михайло Федорів П'ятниця, 14 квітня 2017, 18:38

paska2017ВЕЛИКОДНЄ ПРИВІТАННЯ

пароха о. ліц. Михайла Федоріва

Христос Воскрес із мертвих,

Смертю смерть подолав,

І тим, що в гробах, життя дарував!

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Дорогі у Христі брати і сестри, яка велика сила міститься в цих словах, скільки радості дають вони серцям, з вірою приймаючи те, про що провіщають вони! Які б скорботи не гнітили нас у нашому житті, та якщо нам скажуть: “Христос воскрес!” ‒ легко і радісно стає на душі, і ми вже не відчуваємо того тягаря, що до цього давив на серце. Як сонце, що сходить над землею, проганяє своїми променями нічну темряву, повсюди розливаючи радість життя, так і світло, що засяяло від Сонця правди, від гробу Христа Життєдавця, прогонить темряву гріха і дарує нам надію на блаженство життя вічного.

 

Різдвяне привітання пароха о. ліц. Михайла Федоріва 2017 р.Б.

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 січня 2017, 11:13 Написав о. ліц. Михайло Федорів П'ятниця, 06 січня 2017, 10:45

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ

пароха о. ліц. Михайла Федоріва
Свята ніч настає,
Ясний блиск з неба б'є,
В людськім тілі Божий Син
Прийшов нині в Вифлеєм
Щоб спасти цілий світ.
Тиха ніч, свята ніч...

Дорогі у Христі брати і сестри!

Усі ті, що отримали благодать віри у таємницю Втілення Божого Сина! За милістю Божою ми знову святкуємо Різдво Христове, прославляючи Господа нашого Ісуса Христа. В чому полягає сутність цієї події і вчому її значення. Різдво - це день, коли вічний і невидимий Бог зволив увійти в людське життя як новонароджене Дитя. Різдво - це святкова хвилина, коли самотня сучасна людина відчуває трепет невимовної Божої близькості та уваги до себе, коли небо і земля, ангели й люди, небесні світила та земні звірята збираються в єдину родину довкола вифлеємських ясел, в яких сьогодні спочиває новонароджений Цар віків. У цей особливий час, знову затримуємося і розважаємо час Божої благодаті і милості, яка проявилася у народженні Ісуса Христа - Бога від Бога, Світла від Світла, Єдинородного Божого Сина. «Слово стало тілом, і оселилося між нами» ( Ів. 1.14 ). Ісус, як звичайна людина, увійшов у наш світ, у наші людські справи, турботи, радості і страждання. Прийшов на землю два тисячоліття тому, щоб з нами поділитися своїм Божеством. Але й тепер Він прагне увійти і оселитися в кожній людині, в кожному людському серці. B світлі цієї правди бажаю кожному з Вас: відкрийте двері Ваших сердець Христові, а з Ним увійде до Вас мир, спокій, ясність, радість, надія, спасіння і життя.

 
 

Великоднє привітання 2016 р. Б.

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 28 квітня 2016, 18:16 Написав о. ліц. Михайло Федорів Четвер, 28 квітня 2016, 18:02

ВЕЛИКОДНЄ ПРИВІТАННЯ
пароха о. ліц. Михайла Федоріва

Улюблені в Христі брати і сестри, молоде, діти !

ХРИСТОС ВОСКРЕС !

Воскресіння твоє, Христе Спасе,

Ангели оспівують на небесах,

І нас на землі сподоби

Чистим серцем тебе співом прославляти.

(Пасхальна утреня)

Серед усіх християнських свят Воскресіння Христове відзначається особливою радістю і особливою урочистістю. В історії людства існувало та існує багато релігій, кожна з яких проповідує своє вчення і говорить, що воно правдиве. Але довести, що ці вчення істинні, ніхто не може, тому що не може підтвердити їх ділами. А Господь наш Ісус Христос, Який сказав: "Я є істина", - підтвердив Своє вчення ділом. Він воскрес із мертвих силою Свого Божества і тим довів, що Його вчення правдиве.

 
 

Різдвяне привітання пароха о. ліц. Михайла Федоріва. 2016 р.Б.

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 04 січня 2016, 20:34 Написав о. ліц. Михайло Федорів Понеділок, 04 січня 2016, 19:40

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ

пароха о. ліц. Михайла   Федоріва

 

«Слава на висотах Богу й на землі мир

людям його вподобання.»  Лк. 2.14

Різдво Христове - це радісне свято, яке запевняє нас, що « з нами Бог», що Син Божий нам даний, Бог сильний, Володар, Цар світу, Отець довічний, Князь миру. Різдво - величне свято яке сповнене красою та таємничістю. Дитятко Боже народжується не у палацах і навіть не в убогій хатині, а в стаєнці, у яслах. Якщо задуматися, то сльози навертаються на очі, що не знайшлося Йому - новонародженому Спасителю місця у заїзді. Під час Різдва і нам потрібно задуматися, а чи ми маємо місце в серці для Господа, чи не проганяємо ми Його, коли Він стукає. Коли ми приймемо Господа у серце, то і в наших серцях відбудеться Різдво, у наших серцях народиться це Дитятко, яке змінить нас. І наші серця - холодні і брудні, мов стаєнка, перетворяться хоча б в хатину, де б проживав Господь.

 
 

Великоднє привітання 2015

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Субота, 11 квітня 2015, 14:13 Написав о. ліц. Михайло Федорів Субота, 11 квітня 2015, 14:00

Великоднє привітання 2015ВЕЛИКОДНЄ    ПРИВІТАННЯ
пароха о. ліц. Михайла Федоріва


Улюблені в Христі брати і сестри, молоде, діти !

ХРИСТОС   ВОСКРЕС !


Наповнені духовною радістю,  ми урочисто свідчимо про велику таємницю Божественної Любові — про Воскресіння Христове. Ця найбільша в історії нашого спасіння подія сприймається нами як Божественний дар. Своїм Воскресінням Христос Спаситель зруйнував  пекельні ворота і дав нам обітницю вічного життя та нашого воскресіння.

З моменту Воскресіння смерть перестала бути для людини жорстокою неминучістю, а стала переходом до нової, духовної форми буття. Ми шукаємо на землі наше щастя, по-різному уявляємо його і не завжди знаходимо, а Божественне Одкровення ясно вчить нас, що справжнє щастя для людини — це життя з Богом і в Бозі. "Бо, якщо ми з’єднані з Ним подобою смерті Його, то повинні бути з’єднані і подобою воскресіння", — вчить святий апостол Павло (Рим. 6, 5). Наше перебування з Богом і наше воскресіння з Ним є основою нашого блаженства тут, на землі, і там, у вічності: "Коли ж ми померли з Христом, то віруємо, що й жити будемо з Ним, знаючи, що Христос, воскреснувши з мертвих, вже не вмирає: смерть уже не має над Ним влади" (Рим. 6,8-9). І кожен, хто бажає прийняти цей найбільший дар Божественної Любові, повинен очистити свою душу і своє серце від будь-якої скверни і гріха. Це стане можливим тільки тоді, коли істина Воскресіння Христового стане основою нашої віри й сенсом нашого життя. Тоді й ми досягнемо повноти радості про Воскреслого Христа, як свідчить святий апостол Іван Богослов: "І зрадіє серце ваше, і радості вашої ніхто не відбере від вас" (Ів. 16,22).