Притча про олівець

PDFДрукe-mail

Притча про олівець

Перш ніж покласти олівець в коробку майстер відклав його насторону.

«Є 5 речей, які ти повинен знати, - сказав він олівцю, - перш ніж я відправлю тебе в світ. Завжди пам'ятай про них і ніколи не забувай, і тоді ти станеш кращим олівцем, яким тільки зможеш стати.

Перше: Ти зможеш зробити багато великих речей, але лише в тому випадку, якщо ти дозволиш Іншому тримати тебе в Його руці.

Друге: Ти час від часу будеш переживати нелегке обточування, але це буде необхідним, щоб стати добрим олівцем.

Третє: Ти будеш здатним виправляти помилки, які ти зробиш.

Четверте: Твоя найбільш важлива частина буде завжди знаходитися усередині тебе.

І п'яте: На якій би поверхні тебе не використали, ти завжди зможеш залишити свій слід. Незалежно від твого стану, ти повинен продовжувати писати».

Олівець зрозумів і пообіцяв пам'ятати про це; він був поміщений в коробку з покликанням в серці і очікував свого часу.

І тепер, ставлячи тебе на місце олівця, хай ці слова будуть почуті тобою: завжди пам’ятай ці 5 правил і ніколи не забувай їх, і ти станеш доброю людиною, якою тільки зможеш бути.

Перше: Ти будеш здатний робити багато великих речей, але лише в тому випадку, якщо дозволиш Богу тримати тебе у Своїй руці і дозволиш іншим людям мати доступ до багатьох дарів, якими ти володієш.

Друге: Ти будеш час від часу переживати нелегке обточування, проходячи через різні проблеми. Але ти будеш потребувати цього, щоб стати більш сильною людиною.

Третє: Ти зможеш виправляти помилки, які ти зробив, або зможеш «вирости» з них.

Четверте: Твоя найбільш важлива частина буде завжди знаходитися усередині тебе. З глибини серця твого будуть виходити твої вчинки.

І п'яте: Скрізь, де б ти не йшов, ти повинен залишити свій слід. Незалежно від ситуації, ти повинен продовжувати служити Богу всюди і у всьому.

Комментарі  

 
+1 #1 maria 15.08.2011 11:04
Ти час від часу будеш переживати нелегке обточування"
Якби це усвідомили всі нарікайли!
"Твоя найбільш важлива частина буде завжди знаходитися усередині тебе"
Зараз,на жаль, настали часи, коли зовнішнє пріритетне, тому графіт-душа і крихка, і ламка...
Багаті теж плачуть... Але даремно іронізують. що якщо плакати, то краще в розкішній віллі. ніж в холодній хаті...Бо можуть накликати на свою голову...Гроші можуть рано чи пізно, легко чи з великими труднощами появитися, а от щастя, спокій, любов... - це істинне багатство може помахати ручкою:па-па. Але такий нюанс - ці речі все-таки більше прихильні до багатих. Бо якщо ти бідний, хто тебе любить, звідки той спокій...