Повчання

Заповіді Матері Терези

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 16 листопада 2011, 20:30 Написав о. Михайло Федорів Середа, 16 листопада 2011, 00:00

Заповіді Матері Терези

1. Так, люди непослідовні, нерозумні й егоїстичні.
І все ж, люби їх!


2. Якщо ти робиш добро, люди звинуватять тебе в потаємній корисливості і себелюбстві.
І все ж, твори добро!


3. Якщо тебе супроводжує успіх, ти наживаєш уявних і справжніх ворогів.
І все ж, добивайся успіху!

 

Лист Ісуса до людини

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Неділя, 20 лютого 2011, 22:10 Написав о. Михайло Федорів Неділя, 20 лютого 2011, 21:58

Лист   Ісуса  до  людини !!!

Вітаю Тебе, дорогий друже! Пишу Тобі цього листа, хоча Мені б хотілося порозмовляти з Тобою особисто []
і на одинці. Проте знаю, що для цього в тебе завжди бракує часу. Вчора вранці, наприклад, Я довго чекав, поки Ти прокинешся, щоб разом з Тобою побудувати плани на прийдешній день, надати Тобі сили і впевненості для нелегких справ. Але Ти відвертався, щоб хоч на декілька хвилин продовжити свій солодкий сон.
А потім у Тебе просто не було часу: вмивався, старанно чистив зуби, прискіпливо одягався, ретельно причісувався,...останній погляд у дзеркало і Ти підійшов до дверей. На якусь мить, коли Твій погляд натрапив на Біблію, Я подумав, що Ти хочеш прочитати Моє Слово, поспілкуватися зі Мною, хоча б хвилинку, Я навіть знав, як подарувати Тобі свій час. Але Ти пішов, щільно зачинивши двері.
На протязі дня Я знову і знову намагався зав’язати розмову з Тобою. Чекав цього моменту. Ти пам’ятаєш сніданок: смачна їжа, запашний чай – це все від Мене. Однак, Ти навіть не подумав про це, не кажучи вже про слова вдячності.
Після поживного обіду Ти тяжко зітхнув, а Я стояв поруч і очікував, що саме зараз Ти розкажеш про наболіле, про все, що пригнічує душу і попросиш допомоги. Але якась думка, очевидно дуже важлива для Тебе, відволікла Твою увагу, і думки закрутилися, шукаючи виходу. Одним словом, для Тебе проблем вистачало завжди. Вони кожного дня навалювалися на Тебе таким вантажем, що перекреслювали все інше. Тобі ставало дуже важко. Чому ж Ти не звертався до Мене?
 
 

Батьки і гончарі

PDFДрукe-mail

Написав о. Михайло Федорів Неділя, 20 лютого 2011, 21:46

Батьки і гончарі

Гончарі тисячоліттями виготовляють чашки, тарілки, глеки, декоративні вази з звичайного куска глини. Батьки формують характери своїх дітей, мовби глину. (ЙоваЗЗ:6;Буття І8: 19)
Гончарі люблять працювати з якісною глиною, аби зберегти надану їй форму. Гончарі воліють використати глину протягом шести місяців, якщо вона уже очищена. Батькам найкраще починати виховувати з раннього віку, коли серце дитини найбільш сприятливе і податливе. Гончар мусить закінчити роботу ще до того, як висохне глина.
 
 

Будь-ласка, прислухайтесь і запам'ятайте!

PDFДрукe-mail

Написав о. Михайло Федорів Неділя, 20 лютого 2011, 21:43

Будь-ласка, прислухайтесь і запам'ятайте!


- Слідкуйте за своєю мовою. Завжди говоріть менше, ніж думаєте. Виробляйте в собі звичку розмовляти м'яким спокійним голосом. Те, як ви спілкуєтесь, дає більший ефект, ніж те, що ви говорите.
- Намагайтесь уникати спілкування з людьми похмурими, песимістичними, злими, що не задоволені всім. Якщо такої можливості немає (коли від спілкування нікуди не дінешся), то слід вивести співрозмовників на хвилю емоційно-позитивного спілкування - радісним повідомленням, жартом і гумором. Не пропускайте жодної можливості підбадьорити чи сказати приємне про когось.

 
 

За гроші можна купити ліжко, але не сон...

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Неділя, 20 лютого 2011, 21:41 Написав о. Михайло Федорів Неділя, 20 лютого 2011, 21:27

За гроші можна купити:

ліжко, але не сон;
Знання, але не розум;
Їжу, але не апетит;
Прикраси, але не красу;
Ліки, але не здоров'я;

 
 

Сторінка 1 з 2