Новини

Перелік документів потрібних для газифікації будинку

PDFДрукe-mail

Написав Андрій Карманський Понеділок, 27 листопада 2017, 11:42

gaz_2017_2Дорогі жителі Верхнього Майдану, 19 грудня 2017 року планується газифікація перших житлових будинків у Верхньому Майдані, зокрема газифікованою буде резиденція пароха, отця ліц. Михайла.

Якщо ви хочете газифікувати свій будинок у числі перших, перевірте наявність у себе всіх необхідних документів. Також потрібно буде провести роботи зазначені в переліку нижче.

Якщо у вас є всі необхідні дані, прошу сповістити про це сільського голову, або заповнити наступну форму в Інтернеті. Дані з форми будуть передані до газовиків і вони звяжуться з Вами та погодять всі деталі.

1. Документи необхідні для газифікації житлового будинку:

- документ права власності на земельну ділянку/державний акт на земельну ділянку;

- документ права власності на житловий будинок;

- технічний паспорт БТІ на житловий будинок.

- документи, що підтверджують особу власника будинку (паспорт, ідентифікаційний код);

- проект на газифікацію житлового будинку;

- виконавчо-технічна документація на газопровід-ввід (від монтажної організації);

- виконавчо-технічна документація на внутрішньобудинкову систему газопостачання (від монтажної організації);

- наявність вентиляційних та димохідних каналів (згідно проекту);

- акт перевірки стану димових та вентиляційних каналів;

- копії паспортів на газове обладнання (сертифіковане в Україні).

 

З світлим святом Воскресіння!

PDFДрукe-mail

Написав Андрій Карманський П'ятниця, 14 квітня 2017, 16:09

Дорогі жителі Верхнього Майдану, Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щиро вітаю Вас з Воскресінням Господнім!

В ці весняні дні, коли оживає природа, народжується нове життя, ми святкуємо найбільше християнське свято. Свято, яке символізує початок нової епохи, нового рівня свідомості людства, нової, осмисленої, віри у сенс життя, віри у майбутнє, віри у нашого Єдиного Бога!

Часто говорячи «Христос Воскрес!», ми згадуємо і величне «Воскресла Україна!». Наша, зовсім молода держава, як і християнство у свої перші роки, переживає великі випробування. Ми, як і перші християни, своїм існуванням, кинули виклик імперіям сучасності. Ці тюрми народів прагнуть знищити Україну в її зародку, як колись, царі-язичникинищили та вбивали учнів і послідовників Христа.

Але, як і перші християни ми маємо бути сильні і незламні у своїй вірі у Бога і у нашу Державу. Ми, як і вони, зможемо побудувати величний храм під назвою Україна, який тисячоліттями стоятиме на славу воскреслого Ісуса.

У ці святкові дні не забуваймо про наших воїнів-захисників, не забуваймо про людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Будьмо щедрими і милосердними, і Воскреслий Ісус подарує нам і нашим сім’ям мир, здоров’я, достаток і сили йти вперед і робити світ кращим!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 
 

Андрій Карманський та Ігор Писклинець про актуальні питання у програмі "Гість студії"

PDFДрукe-mail

Написав Адміністратор Вівторок, 14 березня 2017, 22:16

Питання завершення будівництва газопроводу Надвірна-Ланчин, проблема забезпечення заробітною платою працівників бюджетної сфери, про проект програми соціально-економічного розвитку на 2017-й рік.

Ми спілкувались із заступником голови Надвірнянської районної ради Ігорем Писклинцем та головою комісії з питань бюджету районної ради Андрієм Карманським.

Обговорили також загальнополітичну ситуацію в державі, ситуацію довкола блокування торгівлі з ОРДЛО та меморандум з МВФ.

 
 

12 березня схід селян

PDFДрукe-mail

Написав Адміністратор Неділя, 05 березня 2017, 22:17

У неділю 12 березня о 13:00 в приміщенні спортзалу Верхньомайданської школи відбудеться схід селян.

На сході селян будуть обговорюватися наступні питання:

1. Звіт депутата районної ради Андрія Карманського.

2. Газифікація села.

3. Перспективи створення Надвірнянської об’єднаної територіальної громади.

4. Святкування трьохсотріччя першої письмової згадки про Верхній Майдан.

5. Різне.

 
 

Керівництво області та району відвідало Верхній Майдан(Відео)

PDFДрукe-mail

Написав Адміністратор Четвер, 02 березня 2017, 23:17

vizyt_ORADA 23 лютого 2017 року в рамках робочого візиту до Надвірнянського району керівники обласної ради відвідали Верхній Майдан.

Мета візиту оцінити ситуацію з газифікацією Верхнього Майдану.

За результатами перемовин прийняте рішення виділити з коштів вільного залишку суму необхідну для завершення газифікації села.

«Проведена дуже велика робота, результатом якої стало завершення будівництва другої черги підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин. Жителі села Верхній Майдан, які були рушівною силою цього процесу мають отримати винагороду у вигляді завершення газифікації села, тим більше, що цього року село святкує трьохсотріччя від першої письмової згадки.

Під час візиту керівництва області та району до Верхнього Майдану була досягнута домовленість про виділення коштів уже найближчим часом, крім того 100 тис. грн. з обласного бюджету планують виділити на утеплення спортзалу Верхньомайданської ЗОШ і ще 100 тис. грн. ми додамо з районного бюджету», - зазначив Андрій Карманський.

 
 

Сторінка 1 з 24