Новини

З світлим святом Воскресіння!

PDFДрукe-mail

Написав Андрій Карманський П'ятниця, 14 квітня 2017, 16:09

Дорогі жителі Верхнього Майдану, Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щиро вітаю Вас з Воскресінням Господнім!

В ці весняні дні, коли оживає природа, народжується нове життя, ми святкуємо найбільше християнське свято. Свято, яке символізує початок нової епохи, нового рівня свідомості людства, нової, осмисленої, віри у сенс життя, віри у майбутнє, віри у нашого Єдиного Бога!

Часто говорячи «Христос Воскрес!», ми згадуємо і величне «Воскресла Україна!». Наша, зовсім молода держава, як і християнство у свої перші роки, переживає великі випробування. Ми, як і перші християни, своїм існуванням, кинули виклик імперіям сучасності. Ці тюрми народів прагнуть знищити Україну в її зародку, як колись, царі-язичникинищили та вбивали учнів і послідовників Христа.

Але, як і перші християни ми маємо бути сильні і незламні у своїй вірі у Бога і у нашу Державу. Ми, як і вони, зможемо побудувати величний храм під назвою Україна, який тисячоліттями стоятиме на славу воскреслого Ісуса.

У ці святкові дні не забуваймо про наших воїнів-захисників, не забуваймо про людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Будьмо щедрими і милосердними, і Воскреслий Ісус подарує нам і нашим сім’ям мир, здоров’я, достаток і сили йти вперед і робити світ кращим!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Андрій Карманський та Ігор Писклинець про актуальні питання у програмі "Гість студії"

PDFДрукe-mail

Написав Адміністратор Вівторок, 14 березня 2017, 22:16

Питання завершення будівництва газопроводу Надвірна-Ланчин, проблема забезпечення заробітною платою працівників бюджетної сфери, про проект програми соціально-економічного розвитку на 2017-й рік.

Ми спілкувались із заступником голови Надвірнянської районної ради Ігорем Писклинцем та головою комісії з питань бюджету районної ради Андрієм Карманським.

Обговорили також загальнополітичну ситуацію в державі, ситуацію довкола блокування торгівлі з ОРДЛО та меморандум з МВФ.

 
 

12 березня схід селян

PDFДрукe-mail

Написав Адміністратор Неділя, 05 березня 2017, 22:17

У неділю 12 березня о 13:00 в приміщенні спортзалу Верхньомайданської школи відбудеться схід селян.

На сході селян будуть обговорюватися наступні питання:

1. Звіт депутата районної ради Андрія Карманського.

2. Газифікація села.

3. Перспективи створення Надвірнянської об’єднаної територіальної громади.

4. Святкування трьохсотріччя першої письмової згадки про Верхній Майдан.

5. Різне.

 
 

Керівництво області та району відвідало Верхній Майдан(Відео)

PDFДрукe-mail

Написав Адміністратор Четвер, 02 березня 2017, 23:17

vizyt_ORADA 23 лютого 2017 року в рамках робочого візиту до Надвірнянського району керівники обласної ради відвідали Верхній Майдан.

Мета візиту оцінити ситуацію з газифікацією Верхнього Майдану.

За результатами перемовин прийняте рішення виділити з коштів вільного залишку суму необхідну для завершення газифікації села.

«Проведена дуже велика робота, результатом якої стало завершення будівництва другої черги підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин. Жителі села Верхній Майдан, які були рушівною силою цього процесу мають отримати винагороду у вигляді завершення газифікації села, тим більше, що цього року село святкує трьохсотріччя від першої письмової згадки.

Під час візиту керівництва області та району до Верхнього Майдану була досягнута домовленість про виділення коштів уже найближчим часом, крім того 100 тис. грн. з обласного бюджету планують виділити на утеплення спортзалу Верхньомайданської ЗОШ і ще 100 тис. грн. ми додамо з районного бюджету», - зазначив Андрій Карманський.

 
 

300 років від першої письмової згадки про Горішній Майдан

PDFДрукe-mail

Написав Адміністратор Четвер, 16 лютого 2017, 13:12

Дорогі верхньомайданці, цього року наше село святкує трьохсотріччя від першої письмової згадки.

Урочисте святкування цієї події заплановане на 6 серпня 2017 року.

Просимо всіх долучитися до організації та проведення даної події.

Особливо цікавими будуть старі фотографії нашого села, факти з історії, розповіді про події 19-20 століття.

Крім того, просимо всіх хто бажає прочитати вірші, заспівати пісню чи у будь-який інший спосіб взяти активну участь у святкуванні, надати цю інформацію членам оргкомітету Оксані Станкевич, Галині Токарук, Олені Лозинській чи Андрію Карманському.

Якщо у вас є фотографії чи цікаві старі документи у електронному вигляді, надішліть їх, будь ласка, на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З повагою,

Оргкомітет.

 
 

Сторінка 1 з 24

Божественна Літургія у Патріаршому соборі live