Передвиборче зверенення Андрія Карманського

PDFДрукe-mail

Дорогі Верхньомайданці!

У 2010 році Ви довірили мені честь представляти наше рідне село у Надвірнянській районній раді. Всі п’ять років своєї депутатської каденції, я віддано працював на захисті інтересів нашої громади, домігся заміни вікон у всіх приміщеннях школи, облаштування централізованого опалення та початку будівництва теплих туалетів. За моїм наполяганням у школу проведено Інтернет, розроблено проект свердловини, яка має бути пробурена найближчим часом. Щороку нагороджував призами кращих учнів нашої школи.

Я домігся виділення коштів на ремонт дороги(225 тис. грн.) та вуличне освітлення(47 тис. грн.), на жаль, діюча влада затягує освоєння цих коштів, але на моє переконання після виборів вони будуть освоєні, особливо у разі моєї перемоги.

Найбільшу увагу я приділяв пошуку коштів на завершення будівництва підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин, через який буде подаватися газ до Верхнього Майдану. За п’ять років, після моїх особистих зустрічей з міністрами, керівниками державного та регіонального рівня, було виділено 4,5 млн. грн. Сьогодні для введення газопроводу в експлуатацію потрібно  ще 1,5 млн.грн.

За час своєї каденції я завжди був поруч з Вами, не пропустив жодної чергової сесії районної ради, взяв участь у більшості засідань постійної комісії районної ради, членом якої я є. Я зробив все, що було у моїх силах, тому прошу Вас повірити мені і у 2015 році.

25 жовтня відбудуться місцеві вибори, запрошую Вас взяти в них активну участь, не дати бандитам-гречкосіям вкрасти у нас право вибору.

На цих виборах я балотуюся до Івано-Франківської обласної ради у окрузі №35 до якого входять села Верхній Майдан, Лісна Велесниця, Парище, Гаврилівка, Камінне, Волосів, Тисменичани, Перерісль та Лісна Тарновиця. Якщо Ви маєте у цих селах друзів чи родичів і хочете, щоб Верхній Майдан вперше отримав свого депутата у обласній раді – зателефонуйте їм і попросіть підтримати мою кандидатуру.

Я знаю, що тільки разом ми зможемо зробити наше рідне село, район, область і Україну кращими.

Щиро дякую Вам за розуміння та підтримку!

З повагою,
Андрій Карманський
Депутат від Верхнього Майдану


Звіти за каденцію можна прочитати тут.

Комментарі  

 
+1 #7 ігор2 12.01.2016 11:03
Цитую Ольга:
Ура, світло включили на вулиці. Тепер ще добийтеся ремонту дороги!

І світло вже не світить і дорогу зробили не там де треба так що пішли вони всі в ж.... Короче дураки вони необтесані.
 
 
-1 #6 Андрій Карманський 01.01.2016 16:53
Про туалети і свердловини.

1. Я проти того, щоб робили клас замість теплого туалету. Але керівництво школи переконує мене, що зараз неможливо облаштувати туалет і краще зробити клас і утеплити діючий туалет. Я думаю, рішення має бути прийняте спільно з керівництвом школи, відділом освіти та батьками і громадою села. Нав’язувати свою особисту позицію з даного питання вважаю некоректним.

2. Про свердловину, я теж не розумію, чому не виконані всі роботи і буду розбиратися куди начальник відділу освіти спрямував кошти виділені на свердловину з районного бюджету.

3. Я завжди намагався допомогти школі всіма можливими способами і буду продовжувати це робити, також буду вдячний за добрі поради і пропозиції.
 
 
+1 #5 саня 15.12.2015 17:36
Пане районний депутат.А може тепер нам скажете чому замість теплого туалету в школі роблять клас.І чому небурять скважину а поставили 4 кольца.Знову маленькі діти будуть бігати метрів 100 до холодних туалетів.Де ділись гроші?Ви маєте знати так як були [censored]ом бюджетноі комісіі.
 
 
+1 #4 ....... 11.12.2015 14:07
Пані, Саня , вона ж Петя, вона ж Свєта і ще 99 відтінків одної пані, ваша писанина вже всім істотно піднадоїла....все вам не "в кошіль", то інтернет, то світло, то дороги.. нема світла кричите, є світло- далі кричите... вічна опозиціонерка... видно сублімуєте...
 
 
+2 #3 Андрій Карманський 06.12.2015 18:54
Шановний(на) Саня!
У Надвірнянському районі "дотаційними" є 90% населених пунктів, однак це не є перешкодою для оплати за вуличне освітлення.
Зараз новообраний сільський голова завершує збір необхідних для підключення документів і я переконаний, що до кінця місяця освітлення буде працювати.
А у 2016 році до сільського бюджету будуть закладені видатки пов'язані з освітленням.

Для Вас нагадаю, що вуличне освітлення встановлене за кошти районного бюджету, а сільська рада має тільки заключити договір з постачальником електроенергії і , якщо чесно, то могла зробити це навіть кілька років тому, але деякі [censored]и виконкому цьому заважали.
 
 
-2 #2 саня 06.12.2015 18:10
Пані Ольго не дуже радійте Як включили світло так і виключили. За вуличне освітлення треба платити гроші. А хто іх буде платити. Наша сільська рада дотаційна ігроші за світло платити не буде .Може буде платити наш районний де путат бо він хвалився що відкрив великий бізнес . Так що ждемо.
 
 
0 #1 Ольга 27.11.2015 21:27
Ура, світло включили на вулиці. Тепер ще добийтеся ремонту дороги!