Горішній Майдан. Як ви ставитесь до повернення селу історичної назви?
 

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2015 році

П'ятниця, 01 січня 2016, 18:38

Дорогі Верхньомайданці!

Вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Нехай Боже благословення завжди буде над Вами, Вашими сім'ями, нашою громадою та всією Україною! Хай різдвяні свята будуть веселими, щасливими і мирними, хай наші захисники на сході України будуть під покровом Пресвятої Богородиці і повернуться додому живими і здоровими.

Вже шостий рік звітую перед Вами про свою депутатську діяльність. Найперше, хочу Вам щиро подякувати за ту довіру, яку Ви мені, повторно, висловили на виборах 25 жовтня 2015 року. Для мене є високою честю те, що більше 68% жителів Верхнього Майдану, які прийшли на вибори, проголосували за мене, як за кандидата у депутати обласної ради. Також, один з найвищих у районі рівнів підтримки(45,66%), Ви надали мені, як кандидату до Надвірнянської районної ради. ВО «Батьківщина» отримала 18 мандатів у Івано-Франківській обласній раді, а мій результат виявився 23-м, з 7-ми мандатів, які здобула ВО «Батьківщина» у Надвірнянській районній раді, наш спільний результат виявився найвищим.

Підводячи підсумки 2015 року зупинюся на найважливіших пунктах депутатської діяльності.

 

Розпочався ремонт дороги Надвірна – Парище.

Четвер, 10 грудня 2015, 19:08

10 грудня 2015 року ТОВ «ПМК-88» розпочало ремонт автомобільної дороги Надвірна-Парище. Ремонтні роботи проводяться на ділянці між Надвірною та Верхнім Майданом.


На зазначені роботи, за наполяганням депутата районної ради Андрія Карманського, з спеціального фонду обласного бюджету виділено 350 тис. грн.(на першому етапі виділили 225 тис. грн, а у листопаді цю суму збільшили до 350 тис. грн.).


У зв’язку з тим, що до ремонту дороги приступили у холодну пору року, прийняте рішення замість ямкового ремонту  укласти асфальт на кілька суцільних відрізків.

   

Перша сесія Верхньомайданської сільської ради 7-го скликання

Понеділок, 09 листопада 2015, 21:53

Перша сесія Верхньомайданської сільської ради 7-го скликання.

12 листопада 2015 року о 15:00 розпочнеться перша сесія Верхньомайданської  сільської ради 7-го демократичного скликання.

На сесії будуть розглянуті питання: обрання секретаря ради;  утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу; утворення постійних комісій ради, затвердження їхнього складу, обрання голів комісій; та інші.

Нагадаю що головою Верхньомайданської сільської ради обрано Ковалюка Дмитра Михайловича.

Депутатами стали:
   

Передвиборче зверенення Андрія Карманського

Четвер, 22 жовтня 2015, 19:46

Дорогі Верхньомайданці!

У 2010 році Ви довірили мені честь представляти наше рідне село у Надвірнянській районній раді. Всі п’ять років своєї депутатської каденції, я віддано працював на захисті інтересів нашої громади, домігся заміни вікон у всіх приміщеннях школи, облаштування централізованого опалення та початку будівництва теплих туалетів. За моїм наполяганням у школу проведено Інтернет, розроблено проект свердловини, яка має бути пробурена найближчим часом. Щороку нагороджував призами кращих учнів нашої школи.

Я домігся виділення коштів на ремонт дороги(225 тис. грн.) та вуличне освітлення(47 тис. грн.), на жаль, діюча влада затягує освоєння цих коштів, але на моє переконання після виборів вони будуть освоєні, особливо у разі моєї перемоги.

Найбільшу увагу я приділяв пошуку коштів на завершення будівництва підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин, через який буде подаватися газ до Верхнього Майдану. За п’ять років, після моїх особистих зустрічей з міністрами, керівниками державного та регіонального рівня, було виділено 4,5 млн. грн. Сьогодні для введення газопроводу в експлуатацію потрібно  ще 1,5 млн.грн.
   

Зустріч з кандидатами

П'ятниця, 09 жовтня 2015, 20:01

Зустріч з кандидатами.

У неділю, 11 жовтня 2015 року, о 12:00 в приміщенні спортзалу Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів відбудеться зустріч з кандидатами на посаду Верхньомайданського сільського голови, кандидатами у депутати Надвірнянської районної та Івано-Франківської обласної ради.

Зустріч організовує виборча комісія.

Запрошуємо всіх жителів Верхнього Майдану!
   

Сторінка 5 з 50

Божественна Літургія у Патріаршому соборі live

Банер
На даний момент 3 гостей на сайті