У 2016 році Верхній Майдан отримає 220 тис грн. з районного бюджету(Відео)

П'ятниця, 01 квітня 2016, 13:13

18 лютого 2016 року відбулася 4 сесія Надвірнянської районної ради 7-го демократичного скликання.

На сесії було прийнято ряд важливих для життя району рішень, зокрема прийнято програму соціально-економічного розвитку району на 2016 рік.

В межах програми на потреби Верхнього Майдану передбачено 130 тис. грн. з яких 80 тис. грн. на утеплення спортзалу Верхньомайданської ЗОШ, 40 тис. грн. на облаштування туалетів у школі та 10 тис. грн. на продовження робіт із освітлення вул. Грушевського.

Також районна рада спрямувала  Верхньомайданській сільській раді субвенцію у розмірі 93 тис. грн. на утримання установ органів місцевого самоврядування.

У березні, бюджетна комісія районної ради надала гарантійного листа про співфінансування з районного бюджету завершення добудови підвідного газопроводу «Надвірна-Ланчин». На ці потреби депутати районної ради готові вишукати в бюджеті до 500 тис. Грн. Загалом для завершення будівництва підвідного газопроводу потрібно 2,7 млн. грн.,  з яких 2,2 млн. грн. мають виділити з Державного Фонду Регіонального Розвитку.

 

3 сесія Надвірнянської районної ради 7-го скликання.(Відео).

Вівторок, 26 січня 2016, 18:31

На третій сесії районної ради 15 січня обговорено десяток питань. Найголовнішим з них стояло про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2015 р. № 51-2/2015 «Про районний бюджет на 2016 рік».

На початку засідання голова районної ради Іван Гурмак пригадав вікопомні і важливі події для нашої держави як Акт Злуки УНР та ЗУНР, бій під Крутами, перші жертви Революції Гідності у січні 2014-го, а також тих, котрі загинули в українсько-російській війні. Він закликав вшанувати їхню пам’ять хвилиною мовчання. Із щедрими різдвяними віншуваннями та колядками завітали до депутатів та учасників сесії вихованці й викладачі районного центру дитячої творчості.

   

Різдвяне привітання пароха о. ліц. Михайла Федоріва. 2016 р.Б.

Понеділок, 04 січня 2016, 19:40

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ

пароха о. ліц. Михайла   Федоріва

 

«Слава на висотах Богу й на землі мир

людям його вподобання.»  Лк. 2.14

Різдво Христове - це радісне свято, яке запевняє нас, що « з нами Бог», що Син Божий нам даний, Бог сильний, Володар, Цар світу, Отець довічний, Князь миру. Різдво - величне свято яке сповнене красою та таємничістю. Дитятко Боже народжується не у палацах і навіть не в убогій хатині, а в стаєнці, у яслах. Якщо задуматися, то сльози навертаються на очі, що не знайшлося Йому - новонародженому Спасителю місця у заїзді. Під час Різдва і нам потрібно задуматися, а чи ми маємо місце в серці для Господа, чи не проганяємо ми Його, коли Він стукає. Коли ми приймемо Господа у серце, то і в наших серцях відбудеться Різдво, у наших серцях народиться це Дитятко, яке змінить нас. І наші серця - холодні і брудні, мов стаєнка, перетворяться хоча б в хатину, де б проживав Господь.

   

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2015 році

П'ятниця, 01 січня 2016, 18:38

Дорогі Верхньомайданці!

Вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Нехай Боже благословення завжди буде над Вами, Вашими сім'ями, нашою громадою та всією Україною! Хай різдвяні свята будуть веселими, щасливими і мирними, хай наші захисники на сході України будуть під покровом Пресвятої Богородиці і повернуться додому живими і здоровими.

Вже шостий рік звітую перед Вами про свою депутатську діяльність. Найперше, хочу Вам щиро подякувати за ту довіру, яку Ви мені, повторно, висловили на виборах 25 жовтня 2015 року. Для мене є високою честю те, що більше 68% жителів Верхнього Майдану, які прийшли на вибори, проголосували за мене, як за кандидата у депутати обласної ради. Також, один з найвищих у районі рівнів підтримки(45,66%), Ви надали мені, як кандидату до Надвірнянської районної ради. ВО «Батьківщина» отримала 18 мандатів у Івано-Франківській обласній раді, а мій результат виявився 23-м, з 7-ми мандатів, які здобула ВО «Батьківщина» у Надвірнянській районній раді, наш спільний результат виявився найвищим.

Підводячи підсумки 2015 року зупинюся на найважливіших пунктах депутатської діяльності.

   

Розпочався ремонт дороги Надвірна – Парище.

Четвер, 10 грудня 2015, 19:08

10 грудня 2015 року ТОВ «ПМК-88» розпочало ремонт автомобільної дороги Надвірна-Парище. Ремонтні роботи проводяться на ділянці між Надвірною та Верхнім Майданом.


На зазначені роботи, за наполяганням депутата районної ради Андрія Карманського, з спеціального фонду обласного бюджету виділено 350 тис. грн.(на першому етапі виділили 225 тис. грн, а у листопаді цю суму збільшили до 350 тис. грн.).


У зв’язку з тим, що до ремонту дороги приступили у холодну пору року, прийняте рішення замість ямкового ремонту  укласти асфальт на кілька суцільних відрізків.

   

Сторінка 5 з 51

Ви підтримуєте збір підписів за відкликання сільського голови?(Голосування анонімне)
 
Банер
На даний момент 3 гостей на сайті