Горішній Майдан. Як ви ставитесь до повернення селу історичної назви?
 

Великоднє привітання 2016 р. Б.

Четвер, 28 квітня 2016, 18:02

ВЕЛИКОДНЄ ПРИВІТАННЯ
пароха о. ліц. Михайла Федоріва

Улюблені в Христі брати і сестри, молоде, діти !

ХРИСТОС ВОСКРЕС !

Воскресіння твоє, Христе Спасе,

Ангели оспівують на небесах,

І нас на землі сподоби

Чистим серцем тебе співом прославляти.

(Пасхальна утреня)

Серед усіх християнських свят Воскресіння Христове відзначається особливою радістю і особливою урочистістю. В історії людства існувало та існує багато релігій, кожна з яких проповідує своє вчення і говорить, що воно правдиве. Але довести, що ці вчення істинні, ніхто не може, тому що не може підтвердити їх ділами. А Господь наш Ісус Христос, Який сказав: "Я є істина", - підтвердив Своє вчення ділом. Він воскрес із мертвих силою Свого Божества і тим довів, що Його вчення правдиве.

 

Відділ будівництва відповів на запит про добудову будинку культури.(Фотокопія)

П'ятниця, 01 квітня 2016, 13:58

Відділ будівництва Надвірнянської РДА відповів на депутатський запит Андрія Карманського щодо добудови будинку культури у селі Верхній Майдан.

У запиті, який був зачитаний 21 грудня 2015 року, йшлося про наступне:

«Вже майже тридцять років у селі Верхній Майдан триває будівництво будинку культури. Жителі села не мають приміщення для проведення культурно-масових заходів, занять творчою самодіяльністю та інших, потрібних для повноцінного функціонування громади, видів діяльності.

Виконуючи доручення жителів села Верхній Майдан, прошу Вас вжити заходи по відновленню будівництва будинку культури у селі Верхній Майдан. Прошу визначити технічний стан споруди, знайти проектно-кошторисну документацію, у разі потреби отримати копії у архівах, розробити та запропонувати варіанти виростання частини споруди під ДНЗ. Після відновлення та експертизи ПКД включити даний об’єкт до числа об’єктів, які фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та інших фондів чи грантових організацій.

Також прошу виконати демонтаж небезпечних для життя перекриттів.»

Пропонуємо Вашій увазі фотокопію відповіді відділу будівництва:

   

У 2016 році Верхній Майдан отримає 220 тис грн. з районного бюджету(Відео)

П'ятниця, 01 квітня 2016, 13:13

18 лютого 2016 року відбулася 4 сесія Надвірнянської районної ради 7-го демократичного скликання.

На сесії було прийнято ряд важливих для життя району рішень, зокрема прийнято програму соціально-економічного розвитку району на 2016 рік.

В межах програми на потреби Верхнього Майдану передбачено 130 тис. грн. з яких 80 тис. грн. на утеплення спортзалу Верхньомайданської ЗОШ, 40 тис. грн. на облаштування туалетів у школі та 10 тис. грн. на продовження робіт із освітлення вул. Грушевського.

Також районна рада спрямувала  Верхньомайданській сільській раді субвенцію у розмірі 93 тис. грн. на утримання установ органів місцевого самоврядування.

У березні, бюджетна комісія районної ради надала гарантійного листа про співфінансування з районного бюджету завершення добудови підвідного газопроводу «Надвірна-Ланчин». На ці потреби депутати районної ради готові вишукати в бюджеті до 500 тис. Грн. Загалом для завершення будівництва підвідного газопроводу потрібно 2,7 млн. грн.,  з яких 2,2 млн. грн. мають виділити з Державного Фонду Регіонального Розвитку.

   

3 сесія Надвірнянської районної ради 7-го скликання.(Відео).

Вівторок, 26 січня 2016, 18:31

На третій сесії районної ради 15 січня обговорено десяток питань. Найголовнішим з них стояло про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2015 р. № 51-2/2015 «Про районний бюджет на 2016 рік».

На початку засідання голова районної ради Іван Гурмак пригадав вікопомні і важливі події для нашої держави як Акт Злуки УНР та ЗУНР, бій під Крутами, перші жертви Революції Гідності у січні 2014-го, а також тих, котрі загинули в українсько-російській війні. Він закликав вшанувати їхню пам’ять хвилиною мовчання. Із щедрими різдвяними віншуваннями та колядками завітали до депутатів та учасників сесії вихованці й викладачі районного центру дитячої творчості.

   

Різдвяне привітання пароха о. ліц. Михайла Федоріва. 2016 р.Б.

Понеділок, 04 січня 2016, 19:40

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ

пароха о. ліц. Михайла   Федоріва

 

«Слава на висотах Богу й на землі мир

людям його вподобання.»  Лк. 2.14

Різдво Христове - це радісне свято, яке запевняє нас, що « з нами Бог», що Син Божий нам даний, Бог сильний, Володар, Цар світу, Отець довічний, Князь миру. Різдво - величне свято яке сповнене красою та таємничістю. Дитятко Боже народжується не у палацах і навіть не в убогій хатині, а в стаєнці, у яслах. Якщо задуматися, то сльози навертаються на очі, що не знайшлося Йому - новонародженому Спасителю місця у заїзді. Під час Різдва і нам потрібно задуматися, а чи ми маємо місце в серці для Господа, чи не проганяємо ми Його, коли Він стукає. Коли ми приймемо Господа у серце, то і в наших серцях відбудеться Різдво, у наших серцях народиться це Дитятко, яке змінить нас. І наші серця - холодні і брудні, мов стаєнка, перетворяться хоча б в хатину, де б проживав Господь.

   

Сторінка 4 з 50

Божественна Літургія у Патріаршому соборі live

Банер
На даний момент 49 гостей на сайті