Зігріті Вифлеємським вогнем, натхненні колядою

П'ятниця, 13 січня 2017, 21:21

vogon
Перша у цьому році і ювілейна, десята, сесія районної ради 5 січня заклала надійну фінансову основу для всього господарського комплексу Надвірнянщини на цілий 2017 рік.

Відкриваючи засідання, голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що ввійшли у нинішній рік десь - із здобутками, десь - із втратами... Бо проживаємо у часи, коли у державі триває війна, соціально-економічна нестабільність робить виклики. - І ми всі мусимо ставати сильнішими, - наголосив він. - Мусимо гуртуватися, консолідувати свої зусилля для того, щоб забезпечити функціонування нашого району.

Із Новорічно-Різдвяними святами депутатів привітали вихованці Надвірнянської станиці УСО «Пласт», котрі передали голові районної ради Вифлеємський вогонь миру, та учнівсько-педагогічний колектив районного центру дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді, віншуваннями й колядками надихнувши на результативну працю, що увінчалася, передусім, ухваленням районного бюджету.

Та перед цим урочисті моменти продовжили відзначеннями ювілярів - директора Надвірнянського ліцею Антона Ревтюка, якому вручили відзнаку районної ради «За заслуги перед Надвірнянщиною», та редактора газети «Народна Воля» Івана Гриджука, якого нагородили спільним вітальним адресом районної ради і райдержадміністрації.

Депутати стоячи й оплесками вітали оборонців України Василя Боднара з Надвірної та Михайла Квятковського з Пасічної, котрі удостоїлися іменних подяк за самовіддане служіння українському народові, сумлінне і бездоганне виконання службового обов`язку під час захисту суверенітету і територіальної цілісності держави та з нагоди Дня захисника України. Таких же нагород заслужили і їхні побратими Микола Гоголь та Микола Якуб`як, а також об`єднана спілка ветеранів-воїнів АТО Надвірнянського району і Яремчанської міської ради (керівник Василь Боднар).

 

Андрій Карманський та Ігор Писклинець у програмі "Гість студії"

Середа, 11 січня 2017, 16:53

5 січня 2016 року у програмі "Гість студії", що виходить на Надвірнянському телебаченні взяли участь заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець та голова постійної комісії з питань бюджету Андрій Карманський.

Депутати підбили підсумки 2016 року, розповіли про ситуацію з виплатою заробітної плати медикам, поділилися планами на 2017 рік.

Також, торкнулися питання добудови підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин, на який у 2016 році за рішенням бюджетної комісії, а потім і позачергової сесії з районного бюджету було виділено пів мільйона гривень. Кошти освоєні в повному обсязі. Найближчим часом планується введення в експлуатацію підвідного газопроводу, а підключення до газової мережі жителів Верхнього Майдану заплановане на 3-й квартал 2017 року.

   

Різдвяне привітання пароха о. ліц. Михайла Федоріва 2017 р.Б.

П'ятниця, 06 січня 2017, 10:45

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ

пароха о. ліц. Михайла Федоріва
Свята ніч настає,
Ясний блиск з неба б'є,
В людськім тілі Божий Син
Прийшов нині в Вифлеєм
Щоб спасти цілий світ.
Тиха ніч, свята ніч...

Дорогі у Христі брати і сестри!

Усі ті, що отримали благодать віри у таємницю Втілення Божого Сина! За милістю Божою ми знову святкуємо Різдво Христове, прославляючи Господа нашого Ісуса Христа. В чому полягає сутність цієї події і вчому її значення. Різдво - це день, коли вічний і невидимий Бог зволив увійти в людське життя як новонароджене Дитя. Різдво - це святкова хвилина, коли самотня сучасна людина відчуває трепет невимовної Божої близькості та уваги до себе, коли небо і земля, ангели й люди, небесні світила та земні звірята збираються в єдину родину довкола вифлеємських ясел, в яких сьогодні спочиває новонароджений Цар віків. У цей особливий час, знову затримуємося і розважаємо час Божої благодаті і милості, яка проявилася у народженні Ісуса Христа - Бога від Бога, Світла від Світла, Єдинородного Божого Сина. «Слово стало тілом, і оселилося між нами» ( Ів. 1.14 ). Ісус, як звичайна людина, увійшов у наш світ, у наші людські справи, турботи, радості і страждання. Прийшов на землю два тисячоліття тому, щоб з нами поділитися своїм Божеством. Але й тепер Він прагне увійти і оселитися в кожній людині, в кожному людському серці. B світлі цієї правди бажаю кожному з Вас: відкрийте двері Ваших сердець Христові, а з Ним увійде до Вас мир, спокій, ясність, радість, надія, спасіння і життя.

   

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2016 році

Субота, 31 грудня 2016, 14:13

Kai_zvitДорогі жителі Верхнього Майдану, вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаю Вам та Вашим близьким щасливого і багатого на добрі події та емоції року!

Нехай новонароджений Божий Син осипле своїми ласками Ваші сім’ї, подарує достаток, міцне здоров’я, благополуччя та мир!

Звітуючи про свою депутатську діяльність у 2016 році хочу, передусім, подякувати громаді Верхнього Майдану за той високий рівень довіри, який я отримав на виборах 2015 року.

Цей результат є для мене великим стимулом працювати на благо громади рідного Верхнього Майдану і всього Надвірнянського району.

Завдяки Вам ми отримали дуже хорошу і дієздатну команду у Надвірнянській районній раді. Ця команда зуміла ефективно вирішувати ті виклики, які виникали впродовж 2016-го. А це і захист та виплата заробітної плати та всіх надбавок для освітян(що було передбачено рішеннями бюджетної комісії та сесії), виплата зарплати працівникам медицини, допомога апаратам сільських та селищних рад, захист трудових колективів (НГВУ "Надвірнанафтогаз") і багато іншого.

Хочу відмітити, що районна рада зуміла вибудувати ефективні механізми взаємодії з депутатами обласної ради та з Надвірнянською РДА.

   

Святкування 25-ї річниці Незалежності України у Верхньому Майдані

Субота, 20 серпня 2016, 16:30

25_rokiv

Святкування 25-ї річниці Незалежності України у Верхньому Майдані.

Запрошуємо всіх жителів та гостей Верхнього Майдану взяти участь у святкуванні 25-ї річниці Незалежності України.

План заходів на середу 24 серпня 2016 року.

10:00 Служба Божа(церква Володимира і Ольги).

11:30 Дитячий виступ(церква Володимира і Ольги).

15:00 Урочиста частина(Спортзал Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ст.).

Під час урочистої частини заплановано виступ дітей, танцювального та вчительського колективу, виставка робіт з бісеру.

17:00 Козацькі забави(Подвір'я Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ст.).

Змагання з міні-футболу, волейболу, армреслінгу, конкурси для дітей.

20:00 Святкова дискотека. Жива музика. (Подвір'я Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ст.).

   

Сторінка 3 з 51

Ви підтримуєте збір підписів за відкликання сільського голови?(Голосування анонімне)
 
Банер
На даний момент 4 гостей на сайті