Горішній Майдан. Як ви ставитесь до повернення селу історичної назви?
 

12 березня схід селян

Неділя, 05 березня 2017, 22:17

У неділю 12 березня о 13:00 в приміщенні спортзалу Верхньомайданської школи відбудеться схід селян.

На сході селян будуть обговорюватися наступні питання:

1. Звіт депутата районної ради Андрія Карманського.

2. Газифікація села.

3. Перспективи створення Надвірнянської об’єднаної територіальної громади.

4. Святкування трьохсотріччя першої письмової згадки про Верхній Майдан.

5. Різне.

 

Керівництво області та району відвідало Верхній Майдан(Відео)

Четвер, 02 березня 2017, 23:17

vizyt_ORADA 23 лютого 2017 року в рамках робочого візиту до Надвірнянського району керівники обласної ради відвідали Верхній Майдан.

Мета візиту оцінити ситуацію з газифікацією Верхнього Майдану.

За результатами перемовин прийняте рішення виділити з коштів вільного залишку суму необхідну для завершення газифікації села.

«Проведена дуже велика робота, результатом якої стало завершення будівництва другої черги підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин. Жителі села Верхній Майдан, які були рушівною силою цього процесу мають отримати винагороду у вигляді завершення газифікації села, тим більше, що цього року село святкує трьохсотріччя від першої письмової згадки.

Під час візиту керівництва області та району до Верхнього Майдану була досягнута домовленість про виділення коштів уже найближчим часом, крім того 100 тис. грн. з обласного бюджету планують виділити на утеплення спортзалу Верхньомайданської ЗОШ і ще 100 тис. грн. ми додамо з районного бюджету», - зазначив Андрій Карманський.

   

300 років від першої письмової згадки про Горішній Майдан

Четвер, 16 лютого 2017, 13:12

Дорогі верхньомайданці, цього року наше село святкує трьохсотріччя від першої письмової згадки.

Урочисте святкування цієї події заплановане на 6 серпня 2017 року.

Просимо всіх долучитися до організації та проведення даної події.

Особливо цікавими будуть старі фотографії нашого села, факти з історії, розповіді про події 19-20 століття.

Крім того, просимо всіх хто бажає прочитати вірші, заспівати пісню чи у будь-який інший спосіб взяти активну участь у святкуванні, надати цю інформацію членам оргкомітету Оксані Станкевич, Галині Токарук, Олені Лозинській чи Андрію Карманському.

Якщо у вас є фотографії чи цікаві старі документи у електронному вигляді, надішліть їх, будь ласка, на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З повагою,

Оргкомітет.

   

Обережно сказ

Неділя, 12 лютого 2017, 14:12

Шановні верхньомайданці! На території нашого села було застрелено підозрілу лисицю.

Лабораторний аналіз виявив у неї захворювання на сказ. Дика тварина, можливо, могла контактувати зі свійськими тваринами.

Щоб запобігти поширенню цієї смертельно небезпечної хвороби, що передається крапельним шляхом через укус, Ветеринарна служба району здійснюватиме подвірний обхід села з метою вакцинації свійських тварин.

Вартість послуги – 30 грн.

   

Зігріті Вифлеємським вогнем, натхненні колядою

П'ятниця, 13 січня 2017, 21:21

vogon
Перша у цьому році і ювілейна, десята, сесія районної ради 5 січня заклала надійну фінансову основу для всього господарського комплексу Надвірнянщини на цілий 2017 рік.

Відкриваючи засідання, голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що ввійшли у нинішній рік десь - із здобутками, десь - із втратами... Бо проживаємо у часи, коли у державі триває війна, соціально-економічна нестабільність робить виклики. - І ми всі мусимо ставати сильнішими, - наголосив він. - Мусимо гуртуватися, консолідувати свої зусилля для того, щоб забезпечити функціонування нашого району.

Із Новорічно-Різдвяними святами депутатів привітали вихованці Надвірнянської станиці УСО «Пласт», котрі передали голові районної ради Вифлеємський вогонь миру, та учнівсько-педагогічний колектив районного центру дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді, віншуваннями й колядками надихнувши на результативну працю, що увінчалася, передусім, ухваленням районного бюджету.

Та перед цим урочисті моменти продовжили відзначеннями ювілярів - директора Надвірнянського ліцею Антона Ревтюка, якому вручили відзнаку районної ради «За заслуги перед Надвірнянщиною», та редактора газети «Народна Воля» Івана Гриджука, якого нагородили спільним вітальним адресом районної ради і райдержадміністрації.

Депутати стоячи й оплесками вітали оборонців України Василя Боднара з Надвірної та Михайла Квятковського з Пасічної, котрі удостоїлися іменних подяк за самовіддане служіння українському народові, сумлінне і бездоганне виконання службового обов`язку під час захисту суверенітету і територіальної цілісності держави та з нагоди Дня захисника України. Таких же нагород заслужили і їхні побратими Микола Гоголь та Микола Якуб`як, а також об`єднана спілка ветеранів-воїнів АТО Надвірнянського району і Яремчанської міської ради (керівник Василь Боднар).

   

Сторінка 2 з 51

Банер
На даний момент 17 гостей на сайті