Горішній Майдан. Як ви ставитесь до повернення селу історичної назви?
 

300 років від першої письмової згадки про Горішній Майдан

Четвер, 16 лютого 2017, 13:12

Дорогі верхньомайданці, цього року наше село святкує трьохсотріччя від першої письмової згадки.

Урочисте святкування цієї події заплановане на 6 серпня 2017 року.

Просимо всіх долучитися до організації та проведення даної події.

Особливо цікавими будуть старі фотографії нашого села, факти з історії, розповіді про події 19-20 століття.

Крім того, просимо всіх хто бажає прочитати вірші, заспівати пісню чи у будь-який інший спосіб взяти активну участь у святкуванні, надати цю інформацію членам оргкомітету Оксані Станкевич, Галині Токарук, Олені Лозинській чи Андрію Карманському.

Якщо у вас є фотографії чи цікаві старі документи у електронному вигляді, надішліть їх, будь ласка, на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З повагою,

Оргкомітет.

 

Обережно сказ

Неділя, 12 лютого 2017, 14:12

Шановні верхньомайданці! На території нашого села було застрелено підозрілу лисицю.

Лабораторний аналіз виявив у неї захворювання на сказ. Дика тварина, можливо, могла контактувати зі свійськими тваринами.

Щоб запобігти поширенню цієї смертельно небезпечної хвороби, що передається крапельним шляхом через укус, Ветеринарна служба району здійснюватиме подвірний обхід села з метою вакцинації свійських тварин.

Вартість послуги – 30 грн.

   

Зігріті Вифлеємським вогнем, натхненні колядою

П'ятниця, 13 січня 2017, 21:21

vogon
Перша у цьому році і ювілейна, десята, сесія районної ради 5 січня заклала надійну фінансову основу для всього господарського комплексу Надвірнянщини на цілий 2017 рік.

Відкриваючи засідання, голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що ввійшли у нинішній рік десь - із здобутками, десь - із втратами... Бо проживаємо у часи, коли у державі триває війна, соціально-економічна нестабільність робить виклики. - І ми всі мусимо ставати сильнішими, - наголосив він. - Мусимо гуртуватися, консолідувати свої зусилля для того, щоб забезпечити функціонування нашого району.

Із Новорічно-Різдвяними святами депутатів привітали вихованці Надвірнянської станиці УСО «Пласт», котрі передали голові районної ради Вифлеємський вогонь миру, та учнівсько-педагогічний колектив районного центру дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді, віншуваннями й колядками надихнувши на результативну працю, що увінчалася, передусім, ухваленням районного бюджету.

Та перед цим урочисті моменти продовжили відзначеннями ювілярів - директора Надвірнянського ліцею Антона Ревтюка, якому вручили відзнаку районної ради «За заслуги перед Надвірнянщиною», та редактора газети «Народна Воля» Івана Гриджука, якого нагородили спільним вітальним адресом районної ради і райдержадміністрації.

Депутати стоячи й оплесками вітали оборонців України Василя Боднара з Надвірної та Михайла Квятковського з Пасічної, котрі удостоїлися іменних подяк за самовіддане служіння українському народові, сумлінне і бездоганне виконання службового обов`язку під час захисту суверенітету і територіальної цілісності держави та з нагоди Дня захисника України. Таких же нагород заслужили і їхні побратими Микола Гоголь та Микола Якуб`як, а також об`єднана спілка ветеранів-воїнів АТО Надвірнянського району і Яремчанської міської ради (керівник Василь Боднар).

   

Андрій Карманський та Ігор Писклинець у програмі "Гість студії"

Середа, 11 січня 2017, 16:53

5 січня 2016 року у програмі "Гість студії", що виходить на Надвірнянському телебаченні взяли участь заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець та голова постійної комісії з питань бюджету Андрій Карманський.

Депутати підбили підсумки 2016 року, розповіли про ситуацію з виплатою заробітної плати медикам, поділилися планами на 2017 рік.

Також, торкнулися питання добудови підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин, на який у 2016 році за рішенням бюджетної комісії, а потім і позачергової сесії з районного бюджету було виділено пів мільйона гривень. Кошти освоєні в повному обсязі. Найближчим часом планується введення в експлуатацію підвідного газопроводу, а підключення до газової мережі жителів Верхнього Майдану заплановане на 3-й квартал 2017 року.

   

Різдвяне привітання пароха о. ліц. Михайла Федоріва 2017 р.Б.

П'ятниця, 06 січня 2017, 10:45

РІЗДВЯНЕ ПРИВІТАННЯ

пароха о. ліц. Михайла Федоріва
Свята ніч настає,
Ясний блиск з неба б'є,
В людськім тілі Божий Син
Прийшов нині в Вифлеєм
Щоб спасти цілий світ.
Тиха ніч, свята ніч...

Дорогі у Христі брати і сестри!

Усі ті, що отримали благодать віри у таємницю Втілення Божого Сина! За милістю Божою ми знову святкуємо Різдво Христове, прославляючи Господа нашого Ісуса Христа. В чому полягає сутність цієї події і вчому її значення. Різдво - це день, коли вічний і невидимий Бог зволив увійти в людське життя як новонароджене Дитя. Різдво - це святкова хвилина, коли самотня сучасна людина відчуває трепет невимовної Божої близькості та уваги до себе, коли небо і земля, ангели й люди, небесні світила та земні звірята збираються в єдину родину довкола вифлеємських ясел, в яких сьогодні спочиває новонароджений Цар віків. У цей особливий час, знову затримуємося і розважаємо час Божої благодаті і милості, яка проявилася у народженні Ісуса Христа - Бога від Бога, Світла від Світла, Єдинородного Божого Сина. «Слово стало тілом, і оселилося між нами» ( Ів. 1.14 ). Ісус, як звичайна людина, увійшов у наш світ, у наші людські справи, турботи, радості і страждання. Прийшов на землю два тисячоліття тому, щоб з нами поділитися своїм Божеством. Але й тепер Він прагне увійти і оселитися в кожній людині, в кожному людському серці. B світлі цієї правди бажаю кожному з Вас: відкрийте двері Ваших сердець Христові, а з Ним увійде до Вас мир, спокій, ясність, радість, надія, спасіння і життя.

   

Сторінка 2 з 50

Божественна Літургія у Патріаршому соборі live

Банер
На даний момент 67 гостей на сайті