Звернення А. Карманського(про події в Україні)

PDFДрукe-mail

verhniy_euromaydanДорогі верхньомайданці!

В ці дні наша країна переживає доленосний період.

Сьогодні комусь може здатися, що після десятків загиблих і тисяч поранених ми здобули перемогу на найважливішому - київському фронті.

Але це правда тільки частково. Перед нами сьогодні стоїть ще більше викликів. Тепер владу в країні у повній мірі має перебрати український народ. Для цього ми маємо захистити державне майно та приватну власність від різного роду мародерів. Для цього кожен з нас має змінитися так, як мінялися, дивлячись у очі смерті, люди на Майдані. Ми повинні стати кращими і працювати не тільки для себе, але й для України.

Прошу Вас не піддаватися на різного роду провокації. Заклики нищити людське чи державне майно у нашому селі я вважаю неприпустимими, а людей які до цього закликають безперечно треба вважати провокаторами та злочинцями.

Я з гордістю хочу сказати, що у всі найважчі для Майдану у Києві моменти, на барикадах завжди були присутні жителі нашого села. Я не буду називати їх імен чи прізвищ, але я щиро радий, що всі вони пройшли цей шлях живими і здоровими.

Слава Україні! Героям Слава!

Андрій Карманський
Депутат Надвірнянської районної ради
ВО «Батьківщина»

Комментарі  

 
+8 #2 Василь Tok 24.02.2014 20:35
Це такий як ти під_рас Алексей і є - дебіл. Повір на слово. Із твого коментаря я думаю всім зрозуміло, що ти, хочеться писати "людина", але і ти напевно розумієш що це не так , що ти повністю деградована тварина, яка не має нікраплі жалю та моралі. Шкода тебе, але це напевно така воля Божа, щоб на твоєму прикладі інші бачили та розуміли, хто герой України, а хто її - зрадник.
 
 
-10 #1 Алексей 24.02.2014 19:23
Майдановские хохлы дебилы!!!!!!!!! стрелять вас надо!!!!!