Звіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського за 2013 рік.

PDFДрукe-mail

andriy_karmanskyyЗвіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського за 2013 рік.

Дорогі Верхньомайданці, вже традиційно звітую Вам про роботу, яку я, як депутат Надвірнянської районної ради, обраний у Верхньомайданському виборчому окрузі, здійснював у 2013 році.

2013 рік, як і попередні роки «покращення» під керівництвом Партії Регіонів, став роком погіршення виконання державою своїх зобов’язань. На жаль, ці «покращення» у повній мірі відчули на собі жителі Надвірнянщини. В районному бюджеті практично не було коштів на соціально-економічний розвиток, а той мізер, який був передбачений, не можна було використати через те, що державне казначейство не проводило платежі.

Саме тому більшість з того, що було зроблено у 2013 році, вдалося виконати завдяки використанню особистих коштів та ресурсів.

У звіті за 2012 рік я вказував, над вирішенням яких саме проблем планую працювати в 2013 році.

Пропоную Вам перелік цих проблем та звіт про виконану роботу.

Відстоювання інтересів громади села та району.

Серед пріоритетних завдань, які стояли перед громадою Верхнього Майдану в 2013 році, було недопущення будівництва полігону твердих побутових відходів у лісі між Верхнім Майданом  та Середнім Майданом.

Завдяки проведеному сходу селян, активній позиції громади та прийнятому на сході селян зверненні, яке було спрямоване до районного та обласного керівництва і надруковане у газеті «Народна Воля», заходи з будівництва полігону ТПВ біля Верхнього Майдану вдалося зупинити.

Також у 2013 році перевізники, які працюють на маршруті Надвірна - Лісна Велесниця(через Верхній Майдан), намагалися підвищити плату за проїзд, однак завдяки проведеним перемовинам вартість проїзду не збільшилася.

Добудова підвідного газопроводу Надвірна - Ланчин (отримання 4,5 млн. грн.).

У 2013 році я кілька разів звертався до Міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького та голови правління НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна з проханням виділити кошти на добудову підвідного газопроводу «Надвірна-Ланчин».

З аналогічними проханнями до зазначених керівників звертався перший заступник Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький та народний депутат Юрій Дерев’янко.

14 листопада 2013 року мною було ініційоване звернення Надвірнянської районної ради до голови Івано-Франківської ОДА В. Чуднова, народних депутатів В. Шкварилюка та Д. Шлемка з проханням передбачити фінансування підвідного газопроводу з державного бюджету в 2014 році.

Не дивлячись на перелічені заходи, в 2013 році кошти на добудову газопроводу «Надвірна-Ланчин» не виділялися.

Ремонт дороги Верхній Майдан – Надвірна.

Коштів на ремонт дороги «Надвірна-Верхній Майдан» в 2013 році не виділяли, однак завдяки зусиллям Верхньомайданського сільського голови Михайла Колинецького було проведено ямковий ремонт із застосуванням зрізаного в Надвірні асфальтного покриття.

28 лютого 2013 року я звернуся з депутатським запитом до начальника філії «Надвірнянський Райавтодор» п. Віктора Зінкевича та до голови Надвірнянської РДА Ю. Касіянчука з проханням встановити на дорозі «Надвірна - Верхній Майдан» дорожні знаки «Діти» та «Покажчик напрямку». У відповіді пана Юрія Касіянчука на мій запит сказано, що була подана відповідна заявка до «Облшляхбуд» і знаки будуть встановлені після їх отримання.

Покращення умов у школі.

В 2013 році введено в експлуатацію паливну котельню, яка обігріває Верхньомайданську ЗОШ. У вересні була погашена заборгованість за роботи по будівництву паливної котельні.

У жовтні Івано-Франківська обласна рада спрямувала субвенцію у розмірі 15 тис. грн. на покращення матеріально-технічної бази у Верхньомайданській школі. Ці кошти вирішили скерувати на закупівлю резервного котла для паливної. На даний момент немає інформації, чи провело держказначейство зазначений платіж.

Розвиток спорту у селі.

28 квітня 2013 року мною та Михайлом Колинецьким було організовано чемпіонат села з шахів.

25 серпня в межах святкування «Дня Незалежності України» було проведено турніри з волейболу, міні-футболу та веселі старти.

Через відсутність коштів не змогла закінчити участь у чемпіонаті району Верхньомайданська футбольна команда.

Вивезення сміття.

Надвірнянською районною радою було виділено 5000 грн. для вивезення твердих побутових відходів та проведення навчально-тренувальних зборів та змагань.

Підтримка талановитої молоді.

За підсумками 2012/2013 навчального року кращий учень Верхньомайданської ЗОШ отримав планшетний комп’ютер,  ще троє дітей отримали USB-карти пам’яті.

У листопаді з дітьми 8-9 класів був проведений семінар на тему «В якій країні Ви бачите своє майбутнє».

Покращення якості доступу до мережі Інтернет.

З серпня 2013 в Верхньому Майдані працює новий Інтернет-провайдер, який надає можливість отримувати доступ до Інтернету на швидкості від 1 Мбіт/с до 3 Мбіт/с. Станом на 1 січня 2014 року його послуги у Верхньому Майдані використовують понад 30 сімей.

Залучення інвестицій у село(участь у інвестиційних проектах та програмах).
Не дивлячись на проведені переговори, досягнути позитивних результатів не вдалося. Основною проблемою залишається низька громадська активність у селі.

Інші питання.

Будівництво будинку культури.

За інформацією РДА, яка була надана у відповідь на мій депутатський запит від 28/02/2013, будівництво будинку культури можливе тільки за участю інвестора. Також відсутня проектно-кошторисна документація на дане будівництво.

Спорудження огорожі навколо могили на місці бою сотні Чайки.

В 2012 році районна рада виділила 10 тис. грн., за які було закуплено матеріали для будівництва нової огорожі навколо могили.

13 липня 2013 року відбулася сільська толока, на якій було прибрано територію та розібрано і вивезено стару огорожу.

Протягом липня-серпня  2013 року зять Михайла Колинецького Василь Водославський і Іван Лозинський повністю змонтували нову огорожу. Частину коштів на ці роботи надав я(200 грн.).

Участь в житті району.

В 2013 році подарував кращому учневі Надвірнянського ліцею ноутбук та сприяв виділенню для ліцею 20 тис. грн. з обласного бюджету.

Взяв участь у всіх, крім позачергових, сесіях Надвірнянської районної ради.

У різноманітний спосіб підтримував жителів Надвірнянщини, які брали участь на Євромайдані у Києві.

Кошти депутатського фонду

2000 грн., які передбачені на виконання депутатських повноважень у 2013 році,  були в повному обсязі використані для допомоги жителям Верхнього Майдану та Надвірнянського району.

Передплата «Народної Волі».

Для 10 жителів Верхнього Майдану я оплатив річну передплату районної газети «Народна Воля».

Основні завдання на 2014 рік.

1.    Захист інтересів громади села та району.
2.    Пошук коштів на добудову підвідного газопроводу «Надвірна-Ланчин»
3.    Будівництво спортивного майданчику.
4.    Підтримка талановитої молоді.
5.    Встановлення вуличного освітлення.
6.    Підключення Верхньомайданської ЗОШ до швидкісного Інтернету.

Дуже приємно, що з кожним роком зростає кількість людей, які допомагають працювати на користь Верхнього Майдану та Надвірнянщини.

За активну допомогу в 2013 році я хочу подякувати о.ліц. Михайлу Федоріву, першому заступнику голови обласної ради Олександру Левицькому, народному депутату Дмитру Шлемку, Михайлу Колинецькому, Ігореві Писклинцю, Василеві Васильовичу Поповичу, Олегу Карманському, Оксані Станкевич, Василеві Гусаку, Віталію Білейчуку, Василеві Токаруку, Володимиру Лозинському, Юрію Іваночку, Федору Онуфраку, Мирославу Лукачу, Олені  Семенівні Лозинській, Ярославу Юрійовичу Свідраку, Михайлу Карманському, Юрію Стефанюку, Галині Токарук.

З повагою,
Депутат Надвірнянської районної ради,
Андрій Карманський

 

Комментарі  

 
0 #21 Василь Ток 02.03.2014 19:47
Цитую Galina:
краще було передати ноутбук для потреб рідного села, а не давати туди, куди і так дають. але в нас завжди так получається...

,fxtnt ifyjdyf
бачете шановна "Galina", людина яка навчалась в даному навчальному закладі, де провела не мало часу, і має багато спогадів, напевно має право сама вирішити та зробити вияв уваги до закладу в якому навчалась. Я навіть впевнений Ви б так само вчинили, щодо навчального закладу. І на майбутнє, критикуючи інших завжди потрібно мислити із принципів: справедливості, самокретичності , зичловості (що протилежне заздрості) та щирої поради.
 
 
0 #20 Андрій Карманський 17.01.2014 20:54
Цитую депутат ПР:
П.Андрію,до своіх основних завдань на 2014 Ви повинні додати 7 пункт- Пошук коштів для закриття полігону ТПВ за селом, в районі пасовища.Туда звозять сміття вже із Надвірноі, поки що легковими автомобілями. Повним ходом збирають метал цигани і інші люди Так що постарайтеся разом із Михайлом Колинецьким найти кошти і закрити цей полігон.

Дякую за пораду! Звернуся до РДА з цим питанням.
На жаль стихійні сміттєзвалища - це проблема всього району, області і країни.
Для закриття, того, що виникло - найперше треба, щоб жителі Верхнього Майдану почали централізовано вивозити сміття, та платити за це гроші.
Другий крок - це штрафи за несанкціоновани й вивіз.
 
 
+9 #19 депутат ПР 17.01.2014 20:23
П.Андрію,до своіх основних завдань на 2014 Ви повинні додати 7 пункт- Пошук коштів для закриття полігону ТПВ за селом, в районі пасовища.Туда звозять сміття вже із Надвірноі, поки що легковими автомобілями. Повним ходом збирають метал цигани і інші люди Так що постарайтеся разом із Михайлом Колинецьким найти кошти і закрити цей полігон.
 
 
-7 #18 Maria Karmanska 16.01.2014 18:17
Христос Рождається, дорогі односельці! Хоч я й не так часто заходжу в Інтернет, як хотілося б, і на цю сторінку зокрема, все ж частіше деякі речі мене більше прикро вражають, ніж тішать. І через те моя реакція була дещо різкуватою. Але так як зараз такий благодатний час різдвяних свят, час очищення, коли просять прощення й прощають, коли багато дякують і щиро бажають добра, то й я, хоч це мені нелегко, прошу пробачення. Хочу згадати епізод з нашої недавньої історії, коли відзначали річницю трагедії в Бабинім Яру. Тоді одні політики вибачалися перед євреями, так як це діялося на території України, інші казали, що їм нема за що вибачатися. На що Савік Шустер відповів таким чином: якщо в гардеробі театру зникає одяг глядача, то директор вибачається, хоч не здійснював крадіжки. Народна мудрість також повчає, що корона з голови не впаде, якщо одна людина виявить повагу до іншої через оті щирі слова – «пробач», « не ображайся». А ще прошу й про розуміння. Як мамі мені було, наголошую, було гірко, що за всі старання не те що просто мовчання(на «дякую» ніхто й не чекав), а й докори. І за що? Як людині, мені дивно, що за оте людське «дякую» будуть дорікати. Але повірте, мене це вже не хвилює. Натомість згадаймо Хемінгуея: «Не питай, по кому дзвін…» Знаєте, мені особисто дуже не вистачає людей, які вже у вічності, хоч вони не родичі, а сусіди, колеги по роботі… Не раз здається, що мало була вдячна їм. І накінець хочу сказати про благодійність. Якщо я скажу, що це родинна риса, надіюся, що ніхто не заперечить. Щодо мене, то мої офіри – це вдовині лепти. А щодо дітей… Та я просто тішуся, що вони якісь скромні кошти вкладають в Небесний Банк, бо відсотки там надзвичайно високі, так як віддаються сторицею – прощенням гріхів, Божою опікою й захистом. А щодо «Народної Волі», то самі подумайте, кому Ви б особисто виписали часопис, і запитайте тихенько тих людей, які отримують газету.
 
 
-15 #17 Василь 15.01.2014 18:40
А те що виклав списки теж молодець, хай село знає своїх героїв!!!
 
 
-13 #16 Василь 15.01.2014 18:38
Молодець Андрію, так тримати хороший звіт, хороша робота. А на Майданських "Месників" і "Регіоналів" не зважай, хай собі в кутику заздрять!!!
 
 
-12 #15 Андрій Карманський 15.01.2014 16:12
Цитую депутат ПР:
п.Андрію,Ви не хочете оприлюднювати списки не з етичних міркувань,а тому що всі ці люди,то Ваша фамілія.

На жаль, Вам хтось дав неправдиву інформацію.
 
 
+14 #14 депутат ПР 14.01.2014 22:28
п.Андрію,Ви не хочете оприлюднювати списки не з етичних міркувань,а тому що всі ці люди,то Ваша фамілія.
 
 
+25 #13 месник 12.01.2014 14:57
Пані Марія хай і Вам щастить у цьому році.Ви пишите,що я комусь мщу.Я не збираюсь і не хочу нікому мстити.Ви так само могли повідомити в будь якому режимі у відповідні інстанціі про грибок у школі, тим більше що Ви там працюєте.І якби Ви вболівали за здоров"я наших дітей , Ви б це зробили,і поставили на своє місце цих бездарних керівників.А на рахунок того чому шифруюсь, не хочу щоб мстили моій дитині.Здоров;я і добра Всім в цьому році. Хай щастить.
 
 
-18 #12 Андрій Карманський 12.01.2014 10:23
Цитую депутат ПР:
п.Андрію ,а може Ви надрукуете списки людей яким Ви передплатили газету Народна воля,а також списки люлилей,яким Ви допомогли фінансово із свого депутатського фонду.

Ні, я ці списки друкувати не буду з етичних міркувань.
Не варто спекулювати на людських проблемах і бідах.
 
 
+22 #11 депутат ПР 12.01.2014 10:12
п.Андрію ,а може Ви надрукуете списки людей яким Ви передплатили газету Народна воля,а також списки люлилей,яким Ви допомогли фінансово із свого депутатського фонду.
 
 
-19 #10 Андрій Карманський 09.01.2014 21:00
Оскільки Надвірнянська організація Партії регіонів припинила своє існування, я сховав прізвища депутатів Верхньомайдансь кої сільської ради висунутих Партією Регіонів.(Відредаговано Андрієм Карманським 22/02/2014 22:59)
Цитую Саня:
Будучи на свята в цьому селі, почув, що бути депутатом від Вехнього Майдану хоче стати
ставленний Партії регіонів.

Цілком можливо. У Верхньомайдансь кій сільській раді Партія Регіонів представлена найкраще.

Також, я чув від Володимира Івановича Калічка(головно го Регіонала Надвірнянщини), що на Верхній Майдан його партія покладає великі надії.
Але час покаже, та й вибір буде робити не партія Регіонів і її керівники, а жителі Верхнього Майдану.
 
 
-17 #9 Саня 09.01.2014 18:18
Будучи на свята в цьому селі, почув, що бути депутатом від Вехнього Майдану хоче стати
ставленний Партії регіонів.
 
 
-26 #8 Maria Karmanska 07.01.2014 20:56
Щасливого Різдва всім! Якби ми не ховалися за тими іменами - месниками, опришками і т.д. і т.п. - то навряд чи відважилися б докоряти, звинувачувати... Чому б просто про наболіле, не повідомити в будь-якому режимі - в телефонному, письмовому зверненні, в соцмережах? А хто ці сучасні месники? За що мстять? Я помиляюся, коли думаю, що за такою самоідентифікац ією є відповідний настрій чи позиція? Питання не риторичне.Будь ласка, дайте відповідь, шановний пане Меснику? І хай Вам щастить в цьому році!
 
 
-19 #7 Yura Ivanochko 06.01.2014 15:35
Цитую Galina:
краще було передати ноутбук для потреб рідного села, а не давати туди, куди і так дають. але в нас завжди так получається...

В нас так завжди получається, що одні працюють а інша теж працюють в тому напрямку, щоби це таке знайти аби всю ту роботу обіс...ти.
Дивно, що люди, які хочуть рівності в правах з усіма, не хочуть на одному і тому ж рівні працювати хоча б заради спільного блага. Якщо Андрій може робити подібні речі, то що заважає один раз в місяць або хоча би ві рік скинутись по пару копійок на якусь добру справу?
Все починає змінюватись саме з того моменту, коли кожен починає чимось жертвувати. Не треба далеко ходити гляньмо на Євромайдан, люди захотіли, люди й зробили... ми ж могли зібрати кошти на такі потреби, то чому би на зібрати на інші?
 
 
-25 #6 Наталя 05.01.2014 19:28
Цитую Galina:
краще було передати ноутбук для потреб рідного села, а не давати туди, куди і так дають. але в нас завжди так получається...

В 2013 році подарував кращому учневі Надвірнянського ліцею ноутбук , подарував куплений за власні кошти ноутбук, не за депутатські чи бюджетні, а за власні, що тут не зрозумілого?
 
 
-25 #5 Андрій Карманський 05.01.2014 18:28
Кого забув згадати у звіті, це пані Галину Токарук. Їй щиро дякую за допомогу у організації святкування Дня Незалежності та Нового року, а у звіті зараз виправлю!
Дякую, пані Галино!
 
 
-19 #4 Андрій Карманський 05.01.2014 18:24
Пане Месник, дякую і Вам веселого Різдва та щасливого року! Також, щиро дякую Вам за інформацію про грибок. Одразу ж після свят займуся вирішенням цієї проблеми.

Кошти і для школи, і для ліцею були спрямовані у рамках однієї субвенції. На школу 15 тис. грн. на ліцей 20 тис. грн. І те на що я впливав, це те, щоб гроші отримала саме майданська школа. Крім того, я завдячую ліцею не в меншій мірі ніж Верхньомайдансь кій ЗОШ.


Пані Galina
, за 3 роки мого депутатства у Верхній Майдан, за моїм проханням, було передано 2 ноутбуки, два проектори і дві дошки для проекторів.

Ті призи, які я за свої власні гроші даю талановитим дітям, на мою думку, є дуже важливими, бо молодь - то наше майбутнє і ми маємо заохочувати її краще вчитися.

Я прекрасно знаю, що Майданській бібліотеці потрібен комп'ютер і бажано з інтернетом та принтером. Сільській раді потрібно новий, якісний підсилювач звуку, бо той який є з часом починає дуже сильно шипіти, але я не можу за власні кошти протягом короткого терміну вирішити всі проблеми села. А те, що наша держава була доведена шановними регіоналами до банкрутства у 2013 році Ви напевне знаєте.

Я дуже вдячний Вам і за критику, і за поради, і за допомогу, але допомоги іноді бракує.
 
 
-38 #3 Майданська 05.01.2014 18:05
Чому ж Ви, шановний пане Меснику, самі раніше не звернулися до депутатів із цим важливим і терміновим питанням? Ви, як людина розумна і небайдужа, повинні були проявити свою громадянську пильність і активність. Щодо ліцею… Там навчалися, навчаються і навчатимуться Ваші діти. А ліцей дає перспективи в житті.
 
 
+23 #2 Galina 05.01.2014 17:38
краще було передати ноутбук для потреб рідного села, а не давати туди, куди і так дають. але в нас завжди так получається...