З 22-ю річницею Незалежності України

PDFДрукe-mail

dn_ua_2013_1Шановна Верхньомайданська громадо, сердечно вітаю Вас з святом Незалежності України!

Вже двадцять другий раз наша громада має можливість відмічати День Незалежності нашої неньки України. Приємно, що з кожним роком кількість учасників святкування зростає. Вже виросло ціле покоління жителів нашого села, які народилися вільними у власній вільній країні, здобули освіту  і побудували сім’ї.

Проте дуже важливо пам’ятати, якою не простою ціною далася нашій державі незалежність.

Сьогодні потрібно згадати всіх тих хто поклав своє життя, заради України, тих - хто задля того, щоб сьогодні ми могли вільно ходити до церкви, говорити рідною мовою, мати власне майно і інші загальнолюдські цінності - терпів муки і страждання, зневагу і наругу, і навіть не побоявся піти на смерть.

Ми маємо згадати наших відомих і забутих героїв-патріотів. Помолитися за них і дати собі обіцянку не зрадити справи їхнього життя.

Наша держава, хоч і незалежна, проте ще дуже молода  і слабка. Сьогодні перед нами, виникають нові виклики і загрози, і саме тому, кожен з нас має працювати задля розбудови і розвитку нашої України.

Нам не треба бути політиками чи чиновниками – розбудова України нашої мрії починається у нашому селі, у кожній родині, у справах і думках кожного з нас.

Тому, я вірю, що спільними зусиллями ми зможемо зберегти, розвинути і передати нашим дітям процвітаючу Європейську державу Україну!

Хай у цій справі нам завжди допомагає Господь Бог!
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
Андрій Карманський
Депутат Надвірнянської районної ради

Комментарі  

 
+7 #1 КНІ 24.08.2013 12:30
Слава Україні!!! Хай це свято для кожного українця буде гордістю, для кожного жителя України, днем до якого ставлятся з повагою, для кожного іноземця в Україні днем, який варто наслідувати!