Блог Андрія Карманського

Звернення А. Карманського(про події в Україні)

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Субота, 22 лютого 2014, 23:54 Написав Андрій Карманський Субота, 22 лютого 2014, 23:39

verhniy_euromaydanДорогі верхньомайданці!

В ці дні наша країна переживає доленосний період.

Сьогодні комусь може здатися, що після десятків загиблих і тисяч поранених ми здобули перемогу на найважливішому - київському фронті.

Але це правда тільки частково. Перед нами сьогодні стоїть ще більше викликів. Тепер владу в країні у повній мірі має перебрати український народ. Для цього ми маємо захистити державне майно та приватну власність від різного роду мародерів. Для цього кожен з нас має змінитися так, як мінялися, дивлячись у очі смерті, люди на Майдані. Ми повинні стати кращими і працювати не тільки для себе, але й для України.

Прошу Вас не піддаватися на різного роду провокації. Заклики нищити людське чи державне майно у нашому селі я вважаю неприпустимими, а людей які до цього закликають безперечно треба вважати провокаторами та злочинцями.

Я з гордістю хочу сказати, що у всі найважчі для Майдану у Києві моменти, на барикадах завжди були присутні жителі нашого села. Я не буду називати їх імен чи прізвищ, але я щиро радий, що всі вони пройшли цей шлях живими і здоровими.

Слава Україні! Героям Слава!

Андрій Карманський
Депутат Надвірнянської районної ради
ВО «Батьківщина»

 

Звіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського за 2013 рік.

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Неділя, 05 січня 2014, 18:28 Написав Андрій Карманський Субота, 04 січня 2014, 17:05

andriy_karmanskyyЗвіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського за 2013 рік.

Дорогі Верхньомайданці, вже традиційно звітую Вам про роботу, яку я, як депутат Надвірнянської районної ради, обраний у Верхньомайданському виборчому окрузі, здійснював у 2013 році.

2013 рік, як і попередні роки «покращення» під керівництвом Партії Регіонів, став роком погіршення виконання державою своїх зобов’язань. На жаль, ці «покращення» у повній мірі відчули на собі жителі Надвірнянщини. В районному бюджеті практично не було коштів на соціально-економічний розвиток, а той мізер, який був передбачений, не можна було використати через те, що державне казначейство не проводило платежі.

Саме тому більшість з того, що було зроблено у 2013 році, вдалося виконати завдяки використанню особистих коштів та ресурсів.

У звіті за 2012 рік я вказував, над вирішенням яких саме проблем планую працювати в 2013 році.

Пропоную Вам перелік цих проблем та звіт про виконану роботу.

Відстоювання інтересів громади села та району.

Серед пріоритетних завдань, які стояли перед громадою Верхнього Майдану в 2013 році, було недопущення будівництва полігону твердих побутових відходів у лісі між Верхнім Майданом  та Середнім Майданом.

 
 

Олеське родовище сланцевого газу

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 05 вересня 2013, 23:44 Написав Андрій Карманський Четвер, 05 вересня 2013, 22:56

Межі Олеського родовища сланцевого газу. Дані взяті з проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська між державою Україна, компанією «Шеврон Юкрейн Б. В.» та ТОВ «Надра Олеська» Примеры. Многоугольник
 
 

З 22-ю річницею Незалежності України

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 серпня 2013, 23:14 Написав Андрій Карманський П'ятниця, 23 серпня 2013, 23:08

dn_ua_2013_1Шановна Верхньомайданська громадо, сердечно вітаю Вас з святом Незалежності України!

Вже двадцять другий раз наша громада має можливість відмічати День Незалежності нашої неньки України. Приємно, що з кожним роком кількість учасників святкування зростає. Вже виросло ціле покоління жителів нашого села, які народилися вільними у власній вільній країні, здобули освіту  і побудували сім’ї.

Проте дуже важливо пам’ятати, якою не простою ціною далася нашій державі незалежність.

Сьогодні потрібно згадати всіх тих хто поклав своє життя, заради України, тих - хто задля того, щоб сьогодні ми могли вільно ходити до церкви, говорити рідною мовою, мати власне майно і інші загальнолюдські цінності - терпів муки і страждання, зневагу і наругу, і навіть не побоявся піти на смерть.

Ми маємо згадати наших відомих і забутих героїв-патріотів. Помолитися за них і дати собі обіцянку не зрадити справи їхнього життя.

Наша держава, хоч і незалежна, проте ще дуже молода  і слабка. Сьогодні перед нами, виникають нові виклики і загрози, і саме тому, кожен з нас має працювати задля розбудови і розвитку нашої України.

Нам не треба бути політиками чи чиновниками – розбудова України нашої мрії починається у нашому селі, у кожній родині, у справах і думках кожного з нас.

Тому, я вірю, що спільними зусиллями ми зможемо зберегти, розвинути і передати нашим дітям процвітаючу Європейську державу Україну!

Хай у цій справі нам завжди допомагає Господь Бог!
Слава Україні! Героям Слава!

 
 

Звернення Андрія Карманського стосовно рішення сесії сільської ради

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 21 березня 2013, 17:21 Написав Андрій Карманський Субота, 16 березня 2013, 10:30

skype_maydan1Дорогі Верхньомайданці, хочу звернутися до Вас у зв’язку з незрозумілим для мене рішенням сесії нашої сільської ради!

15 березня 2013 року на черговій сесії сільської ради,  на яку прийшло  8 з 15 депутатів, було прийняте рішення про відмову у наданні дозволу на встановлення обладнання для доступу до мережі Інтернет на Верхньомайданській школі.

Проти надання дозволу проголосувало 7 з 8 присутніх депутатів.

Дане рішення видається мені незрозумілим, оскільки таким чином депутати відмовилися від безкоштовного  Інтернету для школи, додаткового доходу для сільського бюджету, покращення можливості доступу до мережі Інтернет для всіх жителів Верхнього Майдану.

Приймаючи це рішення депутати не подумали, що цього року 168 Ваших дітей і більшість вчителів школи не зможуть використовувати для навчального процесу ті можливості, які надає мережа Інтернет. Не подумали депутати про те, що таким чином вони позбавили значну частину жителів села можливості безкоштовно спілкуватися із своїми родичами, які зараз перебувають за межами України.

 
 

Сторінка 2 з 6