Блог Андрія Карманського

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2016 році

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Субота, 31 грудня 2016, 14:43 Написав Андрій Карманський Субота, 31 грудня 2016, 14:13

Kai_zvitДорогі жителі Верхнього Майдану, вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаю Вам та Вашим близьким щасливого і багатого на добрі події та емоції року!

Нехай новонароджений Божий Син осипле своїми ласками Ваші сім’ї, подарує достаток, міцне здоров’я, благополуччя та мир!

Звітуючи про свою депутатську діяльність у 2016 році хочу, передусім, подякувати громаді Верхнього Майдану за той високий рівень довіри, який я отримав на виборах 2015 року.

Цей результат є для мене великим стимулом працювати на благо громади рідного Верхнього Майдану і всього Надвірнянського району.

Завдяки Вам ми отримали дуже хорошу і дієздатну команду у Надвірнянській районній раді. Ця команда зуміла ефективно вирішувати ті виклики, які виникали впродовж 2016-го. А це і захист та виплата заробітної плати та всіх надбавок для освітян(що було передбачено рішеннями бюджетної комісії та сесії), виплата зарплати працівникам медицини, допомога апаратам сільських та селищних рад, захист трудових колективів (НГВУ "Надвірнанафтогаз") і багато іншого.

Хочу відмітити, що районна рада зуміла вибудувати ефективні механізми взаємодії з депутатами обласної ради та з Надвірнянською РДА.

 

Великоднє привітання Андрія Карманського

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Субота, 30 квітня 2016, 20:27 Написав Андрій Карманський Субота, 30 квітня 2016, 19:47

Дорогі Верхньомайданці!

Вітаю Вас з святом Великодня, найбільшим релігійним святом року, яке символізує перемогу добра над злом, життя над смертю, майбутнього над минулим.

Саме сьогодні ми маємо усвідомити, що після випробувань завжди йде радість перемоги.

Ми живемо в період змін, боротьби з ворогом зовнішнім і внутрішнім, економічної нестабільності та невпевненості у завтрашньому дні.

Ми, як і Господь наш Ісус Христос, йдемо своєю хресною дорогою. І на нашій дорозі є надзвичайно важливою віра у нашу країну, у свої сили і у те, що наша справа є правдивою і з нами Всевишній Бог.

Я знаю, що спільними зусиллями, з вірою і працею, ми зможемо гідно виховати дітей, забезпечити достойну старість нашим батьками, не піддатися спокусам та не впасти в зневіру.

Сьогодні знову стає актуальним вітання з 90-х: «Христос Воскрес – Воскресне Україна!»

Тож сьогодні я зичу вам, насамперед, віри у нашу перемогу, здоров’я, мирного неба та Божого благословення!

Христос Воскрес! Славімо його!

 
 

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2015 році

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 січня 2016, 20:26 Написав Андрій Карманський П'ятниця, 01 січня 2016, 18:38

Дорогі Верхньомайданці!

Вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Нехай Боже благословення завжди буде над Вами, Вашими сім'ями, нашою громадою та всією Україною! Хай різдвяні свята будуть веселими, щасливими і мирними, хай наші захисники на сході України будуть під покровом Пресвятої Богородиці і повернуться додому живими і здоровими.

Вже шостий рік звітую перед Вами про свою депутатську діяльність. Найперше, хочу Вам щиро подякувати за ту довіру, яку Ви мені, повторно, висловили на виборах 25 жовтня 2015 року. Для мене є високою честю те, що більше 68% жителів Верхнього Майдану, які прийшли на вибори, проголосували за мене, як за кандидата у депутати обласної ради. Також, один з найвищих у районі рівнів підтримки(45,66%), Ви надали мені, як кандидату до Надвірнянської районної ради. ВО «Батьківщина» отримала 18 мандатів у Івано-Франківській обласній раді, а мій результат виявився 23-м, з 7-ми мандатів, які здобула ВО «Батьківщина» у Надвірнянській районній раді, наш спільний результат виявився найвищим.

Підводячи підсумки 2015 року зупинюся на найважливіших пунктах депутатської діяльності.

 
 

Відповідь на запитання у соціальній мережі

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 вересня 2015, 10:35 Написав Андрій Карманський П'ятниця, 04 вересня 2015, 10:26

Вчора у спільноті Типове Зізнання Верхній Майдан, було озвучене питання, на яке попросили відповісти і мене. http://vk.com/tz_vm?w=wall-100085314_966

Думаю, відповідь на питання, може бути цікава всім жителям Верхнього Майдану, тому напишу її тут.

Обережно, БАГАТО БУКВ!

Назарко Лозинський, попросив мене відповісти на це питання. Дякую!
 
 

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2014 році.

PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 01 січня 2015, 21:56 Написав Андрій Карманський Четвер, 01 січня 2015, 17:47

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2014 році.

Дорогі  Верхньомайданці!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай у 2015 році у Ваших серцях та у нашій країні панує мир! Зичу Вам щастя, радості, міцного здоров’я, достатку і гармонії! Хай Господь Бог благословить  Ваші родини і осипле їх своїми ласками!

За традицією, звітую Вам про роботу, яку  я, як депутат районної ради обраний, у Верхньому Майдані, здійснював у 2014 році.

На початку 2014-го я продовжував брати участь у більшості подій Революції гідності, був на Майдані 22 січня, коли пролилася перша кров,  в цей день Надвірнянська районна та Івано-Франківська обласна ради проводили спільну виїзну сесію на Майдані Незалежності. Був кожного дня з 18 до 20 лютого, в ті миті, коли загинула Небесна Сотня, коли згорів Будинок профспілок, коли відбувалися найтрагічніші у житті нашої країни події.

Коли перші загони добровольців поїхали на Донбас, я розпочав збір коштів для забезпечення необхідними речами наших мужніх хлопців, які брали участь в АТО. Спільно з друзями ми зібрали більше 200 тис. грн. Було передано на передову тепловізор, прилади нічного бачення, приціли, форму, медикаменти, кевларові шоломи та багато інших потрібних для наших вояків речей. До сьогоднішнього дня я не припиняю волонтерську роботу, яка залишається можливою завдяки активній підтримці надвірнянців з США, зокрема Сергія Семака.

 
 

Сторінка 1 з 6